Pilóták/Piloten 2015

Kérünk minden a rendezvényen részt venni kívánó pilótát itt, vagy a megadott e-mail címen regisztrálni szíveskedjék.

Bitte hier registrieren mit Pilote Nahme und Modelltyp.

Pilóta neve/Pilote Nahme                     Modell tipusa/Modelltyp

1.Cheng Da                                                           EF MXS 64″
2.Frank Pausewang                                           Tucano ,AT3
3.Karl Szmrtyka                                   Devil  Cap 231 3,15m/ZDZ160
4.Karoly Szmrtyka                                              Extra 300 3m,Rasant
5.Michael Binninger                              Harpoon , Skyrunner,TDR 700
6.IQ Hammer Turbo Didi                                  F5,Eurofighter
7.Carsten Wolff                                                     Stampe Sv4
8.Marcel Schumacher                                        Ultimate
9.Oliver Schemm                                                 Katana 2,2m Elektro
10.Juhász János                                       Extrem Flight  MXS-Elektro

12.Gerrit Bernard ten Berk de Boer

13.John Khuri                                                           YAK 55 3D

14.George Khuri( motorspezialist)                  YAK 55 3D

15.Rudolf Kratochwill                 A-10,Cougar,F-86 Sabre,Schmelak

16.Andorfi Antal                                        Bae Hawk Big,Aermachi 3m

17.Georg Jarosi                                                      Viper Jet 2,5m

18.Visi Ákos                                                              EXTRA 300LP/DLE 30

19.Bart Nolden                                                       EXTRA 260/DLE 55

20.Kunert Dávid                                                    Krill YAK 55

21.Tóth Gábor                                                        EXTRA 300,HAWK Jet

22.Agárdi Péter                                        A-10,Gripen,F-86,Scorpion

23.Vogel Kornél                                                     Futura 1,9m

24.Mezei Ákos                                             CARF Extra,Pitts Python

25.Szőke István                                                      SU-26 MOKI 250

26.Varga Viktor                                            Krill Katana 3m/DA 150

27.Köves István (szalagvadászat)        Styroman Csupaszárny

28.Venesz Pál                                                          Partenavia elektro

29.Horváth Zoltán                                                 Vöcsök

30.Szűcs Norbert                                                   Piper 2,7m

31.Sipos Róbert                                                      L39 Albatros

32.Gyurcsik Vince                                      Krill Extra 330 SC/DA170

33.Sebe Ferenc                                       ASW-15 7,5meter/EF Extra300

34.Bors Attila                                                          YAK 55/DA50

35.Kis Tibor                                                              Piper 3m/DLA112

36.Kis Ernő                                                               YAK  55 3m

37.Szekeres István                                                Tiger Moth,GóBé

38.Tamasi József                                                   MDM-1 Fox (ASW-15)

39.Tóth Zoltán                                                   Goldwing MXSR  2,3m E

40.Orosz István                                                     Pilatus Porter  2,7m E

41.Farkas László                                                  Sopwith Camel 2,2m E

42.Papp Ádám                                                      Integral F3A Elektro

 

(A változtatás joga fenntartva!)

 

 

 

 

 

Leave a Reply